Strona główna2019-02-07T10:41:41+00:00

BUDYNEK D4
w Dębowym Parku
już w sprzedaży

Wypełnij poniższy formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych BDC DEVELOPMENT S.A.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (adres e-mail: biurosprzedazy@bdc-development.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania.O INWESTYCJI

DĘBOWY PARK to inwestycja
nowoczesna, skierowana do osób,
które pragną niezależności.

Inwestycja składa się z czterech budynków wielorodzinnych pięciokondygnacyjnych z garażem podziemnym, wolnostojących, jedno klatkowych. Każdy z budynków posiada ok. 50 mieszkań. Budynki zostały tak zaprojektowane aby ich przyszli mieszkańcy czuli się komfortowo i nie przeszkadzali sobie nawzajem. Szeroki wachlarz dostępnych powierzchni (od 27 do 74 m2) jak również różnorodność rozkładu pomieszczeń sprawiają, iż w ofercie inwestycji „Dębowy Park” nawet najwybredniejszy klient znajdzie dla siebie wymarzone lokum.

Budynki posiadają przyłączenie do miejskiej sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, ciepłowniczej i energetycznej. Na terenie inwestycji zaprojektowano miejsca postojowe dla samochodów osobowych oraz garaże podziemne wbudowane w bryłę budynku. Dodatkowym atutem inwestycji jest możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.

PRZYKŁADOWE APARTAMENTY

Ul. Dębowa 78
Nowy Dwór Mazowiecki

BDC DEVELOPMENT S.A.

Ul. Warszawska, nr 8, lok. U3
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki,
Polska

T: 22 775 27 61

T: 509 212 339

E: biurosprzedazy@bdc-development.pl

© 2016 COPYRIGHT BDC DEVELOPMENT S.A.. ALL RIGHTS RESERVED

created by SKOT’S DESIGN / SUBLIME FORM